Kompleks Vossos STUDIOS jest położony w Laganas, zaledwie 100m od plaży.

Laganas to miejsce, gdzie podczas wakacji można opalać się na gorącym piasku, cieszyć się naturą, pływać w kierunku małych wysp i spotkać żółwia morskiego, a także bawić się na wiele sposobów - blisko natury lub w nocnych klubach i barach.

Rozległa i piękna plaża Laganas jest idealna dla osób w każdym wieku. Złote piaski bardzo delikatnie przesuwają się w kierunku ciepłego i  płytkiego morza, które jest idealne zwłaszcza dla dzieci. Następnie prowadzą do głębszej i chłodniejszej wody, idealnie nadającej się do kąpieli dla dorosłych i sportów wodnych.
Góry po obu stronach zatoki i małe wysepki w tle uzupełniają to wspaniałe, naturalne otoczenie.
Wybierając Vossos na wakacje, dajesz sobie szansę na pobyt w nowo wybudowanych i odnowionych pokojach, wszystkie z balkonem lub werandą, łazienką i kuchnią spełniające wszystkie twoje podstawowe potrzeby.
Pokoje są słoneczne i jaskrawo pomalowane, z telewizorem, telefonem i klimatyzacją.
W kompleksie Vossos będziesz mógł bawić się od wczesnego ranka do późnej nocy, korzystając z basenu, relaksując się przy koktajlu w barze czy degustując nasze dobrej jakości i w przystępnej cenie posiłki.
Recepcja będzie czynna od rana do późnej nocy. Znajdziesz tam wszystko, co niezbędne, w tym sejfy na wszystkie Twoje rzeczy osobiste.
Przy wejściu do studia Vossos możesz znaleźć w naszym sklepie najlepsze oferty, tylko dla ciebie.
Lokalizacja ośrodka pozwoli Ci zwiedzić resztę wyspy prywatnym lub publicznym środkiem transportu, bez potrzeby odbywania dużych odległości.
A to da Ci mozliwość odwiedzenia innych pięknych plaż, malowniczych wiosek, historycznych i kulturowych zabytków, muzeów i wiele interesujących miejsc.


sitemap

Vossos Club All rights reserved

office flooring options